Joyful Tongue er en spenstig multi-speed vibrator som er formet som to tunger. Den ene tungen øverst og den andre henger på siden, kan minne om en rabbit vibrator. Den er også utformet med perler for bedre vaginal stimulanse. Tuppen av vibratoren kan nå g-punktet ved å vinkle vibratoren oppover dersom du ligger på ryggen. Tungen på siden av vibratoren stimulerer klitoris til the bitter end!
Dersom du fører vibratoren inn og ut av vagina vil du få en sensasjonell følelse av perlene langs hele vibratoren, tungen som stryker mot g-punktet og tungen som pirrer klitoris! Dette vil du ikke angre på!
Joyful Tongue kan du også nyte sammen med din partner, stryk den over kroppen, la din partner ta kontroll over din nytelse og du kan også bruke den på penis med litt glidemiddel, så blir det som å stryke en tunge over hele skaftet hans. Vi anbefaler å bruke vannbasert glidemiddel og rense den godt etter bruk. Oppbevar den gjerne i en oppbevaringspose for å bevare vibratoren mest mulig.
Denne vibratoren er også sprutsikker, så den kan nytes i dysjen.
Spesifikasjoner
Materiale: Silikon
Farge: Gjennomsiktig lilla
Størrelse: 22 x 7 cm
Vanntett: Sprutsikker
Batteri: AAA x 3, ikke inkludert
Produsent: NMC
Det er ingen produktomtaler ennå.